Dobrodošli na stranicu

NK Polet sv. Klara

NK Polet je jedan od najstarijih i najcjenjenijih nogometnih klubova u Zagrebu.

Osnovan 1948. godine, klub ima bogatu povijest i duboko ukorijenjenu strast prema nogometu.

Naša misija je održavati duh sporta i igre nogometa te pružiti platformu za razvoj vještina i postizanje sportskih ciljeva igrača svih dobnih skupina.

Igrači s dušom, klub s poviješću

"Igrači s dušom" je naziv koji se koristi za one sportaše koji svoju igru izvode sa strašću, ljubavlju i predanošću. Oni nisu samo obični igrači, već pojedinci koji imaju duboku povezanost s onim što rade. Njihova predanost sportu prožima njihovu svakodnevicu i odražava se u svakom njihovom koraku na terenu. Oni su u stanju prenijeti svoje emocije na gledatelje i inspirirati ih da se također potpuno posvete svojim ciljevima. Igrači s dušom razumiju da je sport mnogo više od rezultata i pobjeda. Oni cijene svaki trenutak koji provode igrajući i žive za te trenutke. Njihov entuzijazam i strast prema igri su nevjerojatno zarazni i ostavljaju dubok dojam na ljude oko njih.